Pēc pavasara pārvērtībām kafejnīcu TAKA atklās Lizz – Clark Tessa Perry koncerts

Rīt, 6.aprīlī plkst. 21:00, pēc pavasara pārvērtībām kafejnīca TAKA vērs durvis vaļā saviem apmeklētājiem, tos priecējot ar Lizz – Clark Tessa Perry (folk/ indi/ country un pop) koncertu.

Lizz Clark – Amerika un Tessa Perry – Īrija ir dziedātājas un komponistes, kuras ar mūziku nodarbojas kopš mazotnes un kuru darbības lauks plešas starp Ameriku un Īriju. Tas ir uzlādēts ar infekcionālu un harizmas pilnu skatuves kultūru, kas laistās cauri viņu poētiskajām un mīlestības pilnajām dziesmām nesot sev līdzi antīkās americana un riverdance noskaņas.

Dziedātājas nesen kopīgi izdeva albumu ar nosaukumu Hand On the Stove and Love and War. Latvijā šis būs viņu otrais koncerts, kurš iekļauts grupas Ziemeļeiropas pavasara tūrē. Kopā ar Lizz Clarck un Tessa Perry uzstāsies ģitārists Thomas Bekhuis (Nīderlande), basists Kristians Priekulis (Latvija) un bundzinieks Artis Orubs (Latvija).

Un sākot ar šo trešdienu kafejnīca TAKA pāriet uz pavasara laiku un  durvis saviem apmeklētājiem turpmāk vērs plkst.13:00

Video

Klausies

Kad: 6.aprīlī plkst .21:00

Kur: kafejnīcā TAKA, Miera iela 10, Rīga

Ieeja brīva

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s