TAKAS GADA JUBILEJAS KARNEVĀLS NAKSTAURIŅU POLONĒZE

Laikā, kad pūces mostas un mežu pārklāj krēslas plīvurs, ejot pa pareizo taku, čab zaļu lapu miers un prieks, vīd sarkana lukturu gaisma, skan naktsvijoļu melodijas un majestātiskā stājā nakstrauriņi sāk polonēzi…

Aicinām vienoties kopīgā priekā TAKAS gada jubilejas karnevālā NAKTSTAURIŅU POLONĒZE. Svinības notiks sestdien, 7. maijā, sākot no plkst. 19.00 kafejnīcā TAKA Miera ielā 10. Dāvināt gribētājus aicinām nest priekšmetus, kas paredzēti sēdēšanai (krēsli, taburetes, soli utt.)

Gaidāmi muzikāli un vizuāli priekšnesumi, gardi pārsteigumi,TAKAS foto siena, labo vēlejumu albums, dāvanas jums un mums. Vakara īpašie viesi Jacob Noiman Festival Band. 

ATENCIONE: Savus priekšnesumus sniegs arī VJ Max Voitech un Krišjānis Rijnieks un DJ LEGZ.

Dzīves Skolas Festivāla Orķestris, kas transformējies par Jakob Noiman Festival Band, radies pats no sevis un ir tīrs prieka avots tā spēlētājiem, kur apvienojušies vairāki talantīgi mūziķi: Jēkabs Nīmanis – klarnete, alta saksofons, ģitāra, vokāls; Varis Pinķis – bungas, vokāls; Gatis Gorkuša – trompete; Uģis Krišjānis – klavieres; Ansis Nikolovskis – tuba; Andis Kliučnieks – flauta; Artūrs Bērziņš – trombons. Ansambļa repertuārs veidojies, spēlējoties ar vairākiem mūzikas žanriem, rodot iedvesmu gan dažādu tautu melodijās, dienvidu zemju ritmos, gan dziesmās, kas izlaužas no Jēkaba Nīmaņa sirds dzīlēm.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s