12. maijā-rakstniecības darbnīca ar Loesje Latvija

  DiPaDu turpina savu enerģisko darbību un jau 12. maijā, plkst. 19:00 kafejnīcas TAKA telpās  piedāvā radošo rakstniecību ar Loesje līderiem Latvijā. Piedāvāsim Tev iespēju paust skaļi savu domu par pasauli un palīdzesim to noformulēt tik trāpīgi, cik  iespējams.

– Kas ir Loesje?     

– Loesje ir neformāli organizēta, jo tās darbība ir balstīta uz katra iesaistītā cilvēk individuālo iniciatīvu un motivāciju. Šobrīd Loesje internacionālais birojs atrodas Berlīnē un no tā tiek koordinētas starptautiskas aktivitātes, sniegta palīdzība uzsākot jaunu Loesje grupu vai vadot praktiskos seminārus, kā arī nodrošināta saskarsme starp dažādu valstu Loesje grupām. Šajā birojā tiek veidotas internacionālās plakātu sērijas, izdota ikmēneša avīze, kas informē par notiekošo citās Loesje grupās, uzturēta mājas lapa, kur darbojas forums, kur iespējams dalīties ar savām idejām un domām, kā arī ir iespējams atrast tūkstošiem plakātu no iepriekšējiem gadiem.

– Kas radīja Loesje kustību?

–  Loesje ir meitene, kas dzimusi 1983.gada 24.novembrī Arnhemā, Nīderlandē. Kopā ar deviņiem draugiem viņa sāka savu dzīvi uz plakātiem. Dienā, kad bija pietiekami veca, lai ceļotu, viņa paņēma karti devās uz citām valstīm. Ir grūti uzskaitīt visus plakātu tūkstošus, kas ir pārklājuši gandrīz visu Eiropu un valstis ārpus tās, jo Loesjeir draugi visos kontinentos. Loesje un viņas draugi ir grupa cilvēku, kas satiekas, raksta tekstus, izplata plakātus un veic dažādas radošas aktivitātes. Loesje teksti nav par labo vai slikto, pareizo vai nepareizo. Viņai patīk kritizēt to, kas notiek apkārtējā sabiedrībā un mums visapkārt. Viņa visur vienmēr cenšas saskatīt pozitīvo un cer, ka tu lietas ieraudzīsi nedaudz savādāk.

     Īpaša piezīme – nav jābūt rakstniecības guru, lai ierastos, darbotos un dalītos idejām.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s