15 metrus virs zemes DJ trio – Gonzo, Snobo, Bombey un Bērnu rīts

     28. jūlijā, jau no plkst. 19.00 muzikāli zemūdens eksperimenti un Indijas iedvesmotas skaņu rindas pāršalks Rīgas jumtus. Uz VEF jumta terases kāps skaņu mākslas kolektīvs Bērnu rīts un starptautisks dīdžeju trio – Snobo, Gonzo un Bombey, kas spēlēs gan solo setus, gan kopīgu jam session. To visu ar strāvojošām vizualizācijām papildinās VJ Wikiss.

     Britu DJ Gonzo ir izveidojis tīkla izdevniecību, kas publicē neparastus miksus: Discrepant, kurā nereti tika publicēti gan DJ Snobo un DJ Bombey solo miksi, gan šo dīdžeju sadarbība trijatā. Uz VEF jumta Gonzo piedāvās mūziku no zemūdens fotogrāfijas pioniera Jean Painlevé filmām par ūdeni. Tas līdzināsies iekļūšanai nebeidzamā kaleidoskopiskā akvārijā. Gatavojieties dūcieniem, lauzītai sinhronizācijai, vibrējošām medūzām un jaunās paaudzes mirko lentu kolāžai!

DJ Snobo un DJ Bombey ir vieni no Radio Nabas Rasola griezējiem un jaucējiem, kā arī darbojošies projektā daba.info un citos. Uz VEF jumta piedāvās daudzpusīgu muzikālu piedzīvojums, ko pavadīs VJ Wikiss vizualizācijas.

Ar skaņu ekspresijām uzstāsies arī apvienība Bērnu rīts. Vieni no priekšnesuma māksliniekiem būs Maksims Šenteļevs un Jēkabs Nīmanis, kuri uzstāsies ar projektu Indiešu pasakas. To iedvesmojis senais klasiskās Indiešu mūzikas žanrs Dhrupād, no Dhruva (nemainīgs) un Pada (vārds).

 

Ieskatam:

Projekts Discrepant: http://soundcloud.com/discrepant

DJ Gonzo: http://soundcloud.com/discrepant

DJ Snobo: http://soundcloud.com/snobo

DJ Bombey: http://soundcloud.com/bombey

Bērnu rīts: www.bernurits.com

Ieejas maksa: 1Ls

Advertisements

One response to “15 metrus virs zemes DJ trio – Gonzo, Snobo, Bombey un Bērnu rīts

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s