Piektdiena Karmafree rokās

     Piektdienā Takā svaigas vēsmas – virtuvē rosīsies mūziķi Māra un Dmitrijs no grupas Karmafree. Viņi, atbilstoši savam dzīvesveidam, gatavos īpašus svaigēdāju (Kas tas? Skaties zemāk!) ēdienus, ko dienas garumā aicinām tevi nobaudīt. Un vakarā, protams, vasarīgs Karmafree koncerts.

     Karmafree ir Pozitīvā žanra grupa, kuras pirmsākumi meklējami Londonā, 2009. gada nogalē. Grupā ir tikai 2 dalībnieki- vokāliste Māra un basģitārists Dmitrijs, bet ar divu loop station palīdzību mūziķi rada pilnas grupas skanējumu. Žanra nosaukums ir unikāls un vislabāk atspoguļo grupas skanējumu.

     Svaigēšana (jeb raw foods) ir neapstrādāts ēdiens, kas saglabājis visus veselībai nepieciešamos vitamīnus, enzīmus un minerālvielas. Svaigēdāji ēd visu svaigā veidā vai arī uzkarsētu līdz 46’C (maksimālā temperatūra, kurā ēdiens saglabā visas uzturvielas)- dārzeņus, augļus, riekstus, sēklas, dīgstus utt. Tā kā, ēdiena gatavošanā netiek izmantotas dzīvnieku izcelsmes izejvielas (gaļa, piena produkti, zivis utt.), to droši var lietot arī veģetārieši un vegāni.

Paklausies te: http://www.myspace.com/karmafreelife

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s