Pirmie klikšķi programmā Photoshop

     Platformas DiPaDu ietvaros 4. augustā, plkst. 18.00, kafejnīcā TAKA Miera ielā 10, tiek plānots praktisko lekciju cikls Photoshop iesācējiem, kuri vēlas apgūt digitālās fotogrāfijas apstrādi. Lekciju mērķis ir, izmantojot programmas standarta funkcijas un liekot lietā fantāziju, izveidot digitālu mākslas darbu.

Sākumā tiks izskaidroti Photoshop darbības pamatprincipi, iepazīstot krāsu gammas korekcijas, skaidrotas retušēšanas un efektu izmantošanas iespējas. Lekcijas laikā vadītāji Nataša un Dmitrijs katram dalībniekam sniegs individuālus padomus darbā ar attēliem.

Dmitrijam ir vairāk kā 12 gadu pieredze dizaina jomā. Viņš ir strādājis tipogrāfijā, arhitektu birojos, nodarbojies ar vizuālo reklāmu, kā arī ieguvis ievērības cienīgu izglītību. Šobrīd Dmitrijs ir atzīts par vienu no labākajiem 3D speciālistiem Latvijā un nesen kopā ar kolēģiem ir ieguvis otro vietu pasaulē atzītajā iepakojuma konkursā Pentawards. Dmitrijs ir sadarbojies ar daudziem Latvijā zināmiem dizaineriem un pašlaik strādā savā dizaina aģentūrā CG Ant (http://www.cgant.com/) kopā ar kolēģi Sergeju, kurš lekciju ciklā sniegs teorētiskās daļas izklāstu.

Nataša lielāko pieredzi ir guvusi, strādājot kā fotogrāfa asistente foto studijā Austrālijā, kur apguva arī “product photography”. Darbs bija vērsts uz digitālās un filmu fotogrāfijas apstrādi, izmantojot Photoshop. Dizaina jomā viņa darbojas salīdzinoši nesen. Lekcijas laikā Nataša darbosies kā Dmitrija tulks, palīgs un asistents.

Ar nosaukumu Photoshop pazīstama vesela Adobe programmu virkne, bet šoreiz pievērsīsimies klasiskai versijai – CS5, ko vari lejpulādēt šajā saitē: http://www.adobe.com/cfusion/tdrc/index.cfm?product=photoshop. Lai piedalītos lekcijā, būs vajadzīgs dators ar Photoshop CS5 Trial versiju, bet dalībnieki, kam tās nav, aicināti ierasties pusstundu ātrāk, lai instalētu paraugversiju. Lūdzam iepriekš sagatavot fotogrāfijas un attēlus, kurus apstrādāt.

Vienas lekcijas ilgums 3-4 stundas

Apmaksas apmērs –  pēc dalībnieku ieskatiem.

Lūdzam iepriekš pieteikties, rakstot uz e-pastu: platforma.dipadu@gmail.com

Advertisements

4 responses to “Pirmie klikšķi programmā Photoshop

    • Tieši tā – bildes veidotājs ir Erik Johansson. Lieliski ilustrē photoshop iespējas un rezultātu, līdz kam parastam mirstīgam tik augt un augt. 🙂

  1. Bilde pievienota bez paraksta, ne radot iespaidu, ka tas ir kāda no semināra vadītāju darbiem. Nav korekti.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s