18. augustā Maiņas punkta preparty kopā ar Crystral Sound System

Kafejnīca TAKA ar draugiem berlīniešiem Trial&Error jau sākusi skaitīt dienas līdz laikmetīgās mākslas festivālam SURVIVAL KIT, kad no 7. līdz 18. septembrim ik dienas Jums piedāvāsim mainīties lietām, padomiem un prasmēm, neiztērējot ne santīma.

    18. augustā plkst. 19:00 kafejnīcā “Taka” notiks pirmais Maiņas punkta ieskaņas sarīkojums, kad ikviens tiek aicināts mainīties apģērbiem, aksesuāriem un apaviem. Dosim lietām iespēju atdzimt un atrast savu jauno īpašnieku, lai kalpotu vēl ilgi jo ilgi. Katrs pats varēs novērtēt sava atraduma vērtību – varbūt ieraudzītā kleita būs trīs līdzatnesto lakatu vērta, vai cepuri ar sarkano bumbuli varēs iemainīt pret noderīgu videopadomu. Būs iespēja pielaikot jauno, pucēties un bildēties, priecāties un dejot. Ieejas maksa Apģērbu maiņas punktā – viens drēbju pakaramais.

Vakara gaitā būs iespēja arī dalīties padomiem, ierakstot video, ar kuriem varēs iepazīties festivāla Survival Kit laikā. Muzikālo noformējumu Maiņas punkta ballītē radīs Crystral Sound System.

Maiņas punkts ir veikals, kurā netiek izmantota nauda. Lai iegūtu piedāvātās lietas, citu cilvēku laiku jeb zināšanas, apmeklētājiem tās jāiemaina pret sev piederošām lietām, laiku jeb zināšanām. Maiņas punkts ir veikals, kurā pats pircējs nosaka iekāroto lietu cenas, novērtējot tās laikā, lietās jeb zināšanās.

SURVIVAL KIT radās 2009. gadā kā Laikmetīgās mākslas centra reakcija uz ekonomiskās krīzes radītajām pārmaiņām Latvijā. 2009. gadā aicinājām māksliniekus piedāvāt izdzīvošanas stratēģijas vai komentēt izdzīvošanu kā tādu. 2010. gadā teicām “Dūša uz priekšu!” un caur “do-it-yourself” prizmu aktivizējām darbošanos un sadarbošanos. 2011. gadā aicinām māksliniekus domāt par nākotni.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s