Māras Viškas 3D gleznu izstāde Nākotnes viesi

Taka sastop kosmosu! Nāc uz kafejnīcu Taka vērot nākamības vīzijas mākslinieces Māras Viškas 3D gleznās un zīmējumos izstādē Nākotnes viesi!


Izstādē Nākotnes viesi būs aplūkojamas četras lielformāta 3D gleznas un tematiski saistīti zīmējumi, kuros pausts jaunā laikmeta nākotnes redzējums, kad arvien lielāku nozīmi gūst tehnoloģijas un rodas apmātība ar trīsdimensionālu attēlu. Darbos sekosim stāstam par to, kā no nākotnes izbēg citplanētieši, lai no planētas Zeme aizvestu sev līdzi to, kā visvairāk pietrūkst nākotnē, proti, dabisko un skaisto. Ieraugot jaunu stirnu, citplanētieši saprot, ka tas ir dārgums un bagātība, kas viņiem vajadzīgs. Zīmējumos risinās stirnu cīņa ar citplanētiešiem.

Māra Viška ir Latvijas Mākslas akadēmijas Vizuālās komunikācijas nodaļas maģistrantūras absolvente, kura piedalījusies tādos mākslas projektos kā Arsenāla izstādē Candy Bomber, Andra Vītoliņa projektā U25, kultūras un mākslas projekta NOASS Starptautiskajā video un laikmetīgās mākslas festivālā Ūdensgabali, kā arī īsfilmu konkursā 2 annas, izstrādājot tā logo un tēlu.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s