Dzejas TAKA 13. un 15. septembrī

Jau otro gadu, līdz ko Rainis nopūtis svecītes uz tortes, kultūras kafejnīca Taka ver durvis Dzejas dienām. Šogad sadarbībā ar Taku norisināsies divi dzejas lasījumu vakari: 13. septembrī Dzejas Taka – Klasika (Miera ielā 10), bet 15. septembrī ritma dzejnieku lasījumi 15 metrus virs zemes – uz mākslas centra VEF jumta.

Otrdienas Dzejas Takā – Klasika, plkst. 20:00, piedāvājam izcilāko Latvijas dzejnieku lasījumus – tos, kas ar savu darbu nopelnījuši stabilu un nemainīgu auditorijas uzmanību un ieminuši savas poētiskās takas, izveidojot dzejas virzienus, kam seko un no kā mācās daudz jaunās dzejnieku paaudzes pārstāvju. Pasākumā piedalās: U.Bērziņš, J.Kronbergs, J.Rokpelnis. Par atmosfēru rūpēsies ģitāristu duets Divi grifi, kura sastāvā spēlē mūziķi Roberts Jansons  un Krišs Zēmelis.

Ceturtdien, plkst. 20:00, Dzejas Takā ar saviem jaunākajiem dzejoļiem uz VEF jumta terases kāps plašai auditorijai pazīstamie ritma dzejnieki Edvīns Raups, Ērika Bērziņa, Inga Ābele un Kārlis Vērdiņš. Kopā baudīsim saulrietu un vieglas klavieru improvizācijas Riharda Bērziņa izpildījumā.

VEF mākslas centrs: http://www.totaldobze.lv

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s