Diskusija par amatieru kino- ceturtdien 20.00

Šo ceturtdien, 19.01.2012. kafejnīcā “Taka” (Miera ielā 10) plkst.20.00 notiks diskusija par amatieru kino.

Diskusijas mērķis ir popularizēt amatieru kino, kā arī iepazīstināt ar īsfilmu “Low Profile”, kas vēl atrodas tapšanas stadijā.

Diskusijā piedalīsies amatieru kino entuziasti un profesionāļi. Režisori Artis Dobrovoļskis un Kristaps Vilcēns, aktieris Jurģis Rāts, operatori Jānis Ekmanis un Andris Krastiņš, skaņu operators, komponists Jevgenijs Načiss, īsfilmu festivāla “2Annas” producente Amanda Boka  un citi.

Uz diskusiju ir gaidīts ikviens, kuram ir interese par kino. Apspriedīsim, kāpēc veidojam kino un kādas ikvienam ir iespējas to darīt, aplūkosim saikni starp amatieru un ”lielo” kino, kā arī tiks sniegts ieskats īsfilmas “Low Profile” tapšanā. Vakara noslēgumā skanēs ambientā mūzika no Aon.

Īsfilma “Low profile” ir veltīta videi, kurā mēs dzīvojam, bet kuras noskaņa un izteiksme ikdienas steigā mums bieži paslīd garām nepamanīta. Īsfilmas galvenais varonis pēc ārsta ieteikuma uzsāk regulāras pastaigas pa sava rajona (Sarkandaugava) pelēkajām ielām un atklāj raupjās nomales smalko dvēseli. Filma atspoguļo Rīgas nomales savdabīgo estētiku un atmosfēru. Īsfilmas režisors – Artis Dobrovoļskis, galvenajā lomā – Jurģis Rāts. Šobrīd īsfilma ir pēcapstrādes stadijā un piedalās konkursā līdzfinansējuma saņemšanai no biedrības “Labie darbi” (www.labiedarbi.lv).

 

Īsfilmas treileris:

 

http://www.youtube.com/watch?v=jW2WRI1faeU

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s