Muzikālās vakariņas ar grupu “Levīti”

 

Šo ceturtdien, 9. februārī, kafejnīca TAKA Miera ielā 10 aicina Tevi uz muzikālajām vakariņām kopā ar grupu ”LEVĪTI”!

Muzikālās vakariņas tika aizsāktas pagājušajā gadā, kad ar savu muzikālo un kulināro gaumi un izpildījumu priecēja dažādas radošas personas un apvienības. Līdz šim muzikālajās vakariņās viesojušies „Oranžās brīvdienas”, Ilmārs Šlāpins, Laura Ziemele, Nora Rieksta, „Bērnu rīts” u.c.

Šoreiz par vakara muzikālo noformējumu un maltīti, kas būšot vienkārša, mājīga un sātīga rūpēsies grupa „Levīti”. Grupa „Levīti” radās kā Helēnas Kozlovas, ko pazīst kā grupas „Skumju Akmeņi” solisti, solo projekts. No 2002.g. Helēna un Aleksandrs Matvejuks (ex-„Облака”) aktīvi mēģina un koncertē uz dažādām skatuvēm. 2004. g. duetam pievienojas basģitārists Sergejs Āboliņš (ex-„ Заведомо”) un trio uzstājas ar darba nosaukumu «Pagaidām trīs». 2004. g. beigās grupu papildina saksofons un vijole. Grupas skanējums kļūst gluži vai mini-simfonisks. 2005. g. sākumā grupai pievienojas perkusionists un projekts tiek nosaukts vārdā „Levīti”, ko, kā vēsta leģenda, Helēna saņem sapnī.

Grupa spēlē autormūziku, kas tiek aranžēta. Mūzikā var saklausīt gan etno, gan bosanovu, folku un mazliet džeza. Grupa atskaņo instrumentālas kompozīcijas, kā arī dziesmas latviešu un „putnu” valodās. Dziesmās galvenais akcents likts uz Helēnas garīgi poētiskajiem tekstiem.

„Levītu” mūziku reiz trāpīgi raksturoja kā „tādu, kas paceļ virs zemes”

Jāpiebilst, ka grupas dalībnieki esot saldummīļi, tā kā galdā tikšot celta arī kāda kūka. Aicināti ieņemt vietu pie galda no plkst. 19.00.

Muzikālās vakariņas ir bezmaksas pasākums.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s