Lauzto siržu vakars, Them Lemons un Līva Vilnīte šonedēļ

Šonedēļ aicinām Jūs uz „Lauzto siržu vakaru” ar Oblomovu , grupas Them Lemons koncertu un diskotēku ar DJ duetu Can Say No Can Say Yes, kā arī akustisko Līvas Vilnītes koncertu.  „Viss notiek!”, kā teica „ 100. Debija „.          

Dienā, kad pilsētu skatlogi piepildīti sārtām sirdīm un ielas pārīšiem, kas sadevušies rokās, arī TAKA nestāv dīkā un aicina uz „Lauzto siržu vakaru”. Īpaši piedāvājumi pāriem, bet vēl īpašāki vientuļniekiem,  smeldzīgas mīlas balādes, trāpīgas dzejas rindas un citāti no Padomju laika kino šederviem vakara muzikālā aizgādnieka Oblomova izpildījumā.

Oblomovs jeb Māris Butlers vairāk zināms kā projekta „1/2H1/2W” dalībnieks un soloprojekta „Dubna” radītājs, kas kā latgaļu left-field elektroniskās mūzikas projekts, aizsākts 2003.gadā. Tas acumirklī izcēlās ar savu  interesanto un tā laika latviešu elektroniskajai mūzikai diezgan neraksturīgo skanējumu.

Šovakar , 14. februārī plkst. 21.00   „Lauzto siržu vakars”. Ieeja brīva.

Savukārt, piektdien, 17. Februārī, plkst. 21.00 uzstāsies latviešu indie-folk grupa Them Lemons. Pēc koncerta- diskotēka ar  DJ duetu Can Say No Can Say Yes.

Grupa Them Lemons dažādos Rīgas klubos spēlē samērā regulāri un tiek dēvēti arī par „Tiem Citroniem”. Grupas līderis Ernests Bākulis koncertos ir spontāns, daudz joko. Ja lūgtu minēt kādu līdzīgu piemēru no pasaules mūziķiem, tuvākais, kas nāk prātā, domājot par grupu ir ASV apvienība „Tapes’n’Tapes”. Plānots, ka jau šogad tiks izdota „Them Lemons” mazā plate, pie kuras darbs jau ir sācies, taču līdz šim brīdim grupas mūzika brīvi pieejama gan socportālos, gan Lastfm’ā. Piektdienas koncertā grupa uzstāsies pusakustiski.

DJ duets „Can Say No Can Say Yes” ir  „izaudzis” no divu domubiedru kopīgi apmeklētajām mājas ballītēm. Toms Treibergs raksta kultūras kritiku(Arterritory, Mūzikas Saule, Teritorija), studē teoloģiju Latvijas Universitātē un ir viens etīžu teātra „Nerten” dalībniekiem. Plašāku atpazīstamību „Nerten” guvis šogad, Radio101 radio izrādē. Antra Feldmane pēc studijām LKK mūzikas menedžmenta nodaļā sāka strādāt dažādos Latvijas medijos( Mūzikas Saule, Vetomagazine, TvNet). Šobrīd veido mēneša intervijas ar Latvijā iecienītiem radošajiem darbiniekiem arī neatkarīgās mūzikas vietnē Citmuzika.lv. Ideja par kopīgu spēlēšanu ārpus draugu loka radusies no ballītēs liktajiem Youtube videoklipiem un tiem līdzi dejošanu. Sākot ar 40-tajiem, beidzot ar „Rage Against The Machine”, vakara iznākums nav paredzams.

Sestdien, 18. februārī plkst. 22.00 ar akustisku koncertu „TAKĀ”  viesosies Līva Vilnīte. Līva par sevi saka: „ Esmu cilvēkbērns no meža un mūzika ir mana sarunvaloda nu jau kādus piecus gadus, kaut dziedu kopš spēju uzkāpt uz laukakmens.”  Ar Līvas daļradi aicinā iepazīties šeit: http://www.draugiem.lv/vilnisliva/

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s