Martas Asinis un Aizmirstie @24.02 ap plkst. 20.00

Kafejnīcā TAKA uzstāsies grupa „Martas Asinis” un projekts „Aizmirstie”

 

Piektdien, 24.februārī, kafejnīcā TAKA Miera ielā 10 muzikālu vakaru pavadīt aicina projekts „Aizmirstie” un grupa „Martas Asinis”.

 

Projektā „Aizmirstie” ģitāru spēlē un dzied Daniels Groza. Koncertā mūziķim pievienosies arī viņa draugi – izpildītāji, kas spēlēs elektrisko ģitāru, vijoli un perkusijas. Savu mūziku Daniels raksturo kā noskaņu mūziku, indie. Dziesmas tiekot rakstītas kā tīša atkāpe no skaļās ikdienas. Projektam „Aizmirstie” raksturīga tāda spēles maniere itin kā mūziķi spēlētu paši sev, savā istabā, vienatnē, nevis koncerta vajadzībām un izpatīkot publikas gaumei.

 

Savukārt, grupa „Martas Asinis” sevi pieskaita indie, teen pop un new wave mūzikas virzieniem. Par sevi grupa stāsta tā: „Daudzi izteica minējumus, ka „Martas Asinis” nopietni degradēs latviešu mūziku. Tā arī notika. Jau 2009.gada decembrī internetā sākās parakstu vākšana par grupas likvidēšanu. Vēlāk noskaidrojās, ka „Martas Asinis” nemaz nav grupa.  Tā ir naudas atmazgāšanas programma. Daļai grupas dalībnieku tika dzēsti profili, un Martas Asinis pieteica māksātnespēju.” Grupas dalībnieku bagātā fantāzija izpaužas tās dziesmu tekstos.

 

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s