06.03 Trokšņu un skaņu improvizācijas @ TAKA

Otrdien, 6.martā kafejnīcā TAKA Miera ielā 10 trokšņu un skaņu improvizācijas piedāvās mūziķi Edgars Rubenis un Ivars Arutjunjans.

Ivars Arutjunjans ir viens no talantīgākajiem latviešu bundziniekiem. Pašlaik viņš studē Dānijas Karaliskajā mūzikas akadēmijā. Savukārt, Edgars Rubenis darbojas eksperimentālās jeb avangarda mūzikas laukā gan kā solomākslinieks, gan kā ģitārists grupā „Mona de Bo”. Viņš piedalās arī dažādos projektos, piemēram, veidojot mūziku teātra izrādēm. Kā galveno mediju savā mūzikā Rubenis izmanto skaņu, nevis harmoniskās un melodiskās secības.

Abi mūziķi kopā spēlējuši jau iepriekš, pārsteidzot klausītājus ar savu eksperimentālo stilu un spēju brīvi improvizēt. Otrdien, 6. martā viņi savas trokšņu un skaņu improvizācijas radīs kafejnīcā TAKA Miera ielā 10. Sākums plkt.21:00. Ieeja bez maksas

Savukārt pirms tam, plkst.15:00, kafejnīcā TAKA notiks lekcija „Kontrkultūras veidošanās un hipiju kustība Rietumos, Padomju Savienībā un Latvijā”. Lekciju lasīs subkultūru pētniece un Bristoles Universitātes Mākslas fakultātes vēstures nodaļas pētnieciskā doktorante Līva Zolneroviža. Lekcija notiek Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu fakultātes (LU SZF) bakalauru programmas kursa “Mūzikas socioloģija un antropoloģija” ietvaros. Ieeja bez maksas.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s