Dereks Holcers un Jeļena Glazova @16.03 plkst. 21.00


Piektdien, 16.martā, plkst. 21.00 kafejnīcā Taka eksperimentālās un improvizācijas mūzikas  estētikas priekšnesumu piedāvās skaņu mākslinieki Dereks Holcers un Jeļena Glazova.

Dereks Holcers ir amerikāņu skaņu mākslinieks, kurš par savu dzīvesvietu izvēlējies Berlīni. Viņa pašreizējo interešu loks ietver pašdarinātas analogās elektronikas ierīces un to pastiprinātu izpēti, aizrautīgi meklējot ”tikšanās vietu” starp elektroakustisko un lauku ierakstu mūziku.

Aizvadītās desmitgades laikā Holcers  sniedzis eksperimentālās mūzikas koncertus, un aizvadījis skaņu mākslas tehnoloģiju radošās darbnīcas un seminārus Eiropā, Ziemeļamerikā, Dienvidamerikā un Jaunzēlandē. Pie viņa starptautiskajām sadarbībām minami kopdarbi ar pašmāju skaņu ekspromta apvienību Bērnu Rīts, skaņu māksliniekiem Kirilu Lomunovu (Astrowind), Rodionu Zolotarevu , Maksimu Borisovu (Mahi Bukimi), un citiem.

Jeļena Glazova ir pašmāju multimediju māksliniece, kura darbojas video un foto mākslas, teksta un skaņas mākslas laukos.

Iepazīstināšana ar ierakstiem aizsākta 2011.gadā, to saturā atstājot saiti ar eksperimentālo un nepārtrauktās skaņas jeb drone mūziku, kā arī sev raksturīgo pārstrādāto vokālu pielietojumu.

Abu mākslinieku radošās sadarbības aizsākumi meklējami 2011.gadā skaņu mākslas radošās darbnīcas laikā Igaunijā.

Kafejnīca Taka atrodas Miera ielā 10, Rīgā.

Ieeja bez maksas.

http://ulve-agency.tumblr.com
http://soundcloud.com/holzer-vs-glazova

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s