Elektroniskās vibrācijas cafe TAKA

Image

Pirmdien, 30. jūlijā, 20:00 kafejnīca TAKA pulsēs elektroniskos skaņu izvirdumos. Pie mums viesosies trīs dažādu elektroniskās mūzikas projektu pārstāvji no Amerikas, Nīderlandes un Beļģijas.

UNICORN HARD-ON (Nešvila, Tenesija)
Jau vairākus gadus Valerie Martino ar savu neparasto, dzīvnieku pasaules ietekmēto elektronisko deju mūzikas stilu ir izvirzījusies Amerikas un Eiropas pagrīdes vidē. Apvienojot techno, industrial, noise un synth pop elementus viņa izmanto četru sekvenču elektroniskās mūzikas instrumentus, lai radītu dīvainus tonālo nesakritību fonus, mirdzošus sintezatora izvirdumus un pakāpeniski pieaugošus pulsējošus bītus.
http://soundcloud.com/tangledhares

LASER POODLE (Amsterdama, Nīderlande)
Divi jaunieši, kuri apvienojušies elektronikas aicinājumā pārkāpj elektroniskās deju mūzikas robežas. Laser Poodle paši sevi dēvē par jauku stroboskopiskas suņa dejas ceļojumu. Meties šīs dejas neprātīgajā ceļojumā.
http://soundcloud.com/laser-poodle

MOEMLIEN (Antverpene. Beļģija)
Hannah Fiese savā solo projektā izpēta dažādus kasetes lentas pielietojumus, izmantojot tos kā līdzekli skaņu notveršanai un manipulēšanai ar tām. Ieraksti un melodiskas sekvences ar maigu un gaisīgu izjūtu tiek kārtotas pacilājošās, ārpuszemes skaņu sfērās. Savos piedzīvojumos viņa izmanto elektroniku, taustiņinstrumentus, dažādus akustiskus objektus un instrumentus un vokālu.
http://youtu.be/HZyAd9eNynA

NĀC PA TAKU!

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s