Miera Ielas Noskaņu Mūzikas Vakars: RE-DRUM, MĀRIS BUTLERS, AON

3. maijā kafejnīcā Taka Rīgā norisināsies Miera ielas noskaņu mūzikas vakars. Kā viesi tajā ar priekšnesumiem uzstāsies skaņu mākslinieki no Krievijas un Latvijas – Pāvels Aļešins, Māris Butlers un Jevgēnijs Načiss.

Pāvels Aļešins jeb Re-Drum kopš 2002. gada uzskatāms par vienu no Krievijas eksperimentālās mūzikas skatuvi ievērības vērtajiem darboņiem. Viņa pārstāvēto skaņu pasaule sniedzas no nepārtrauktās skaņas un trokšņu mūzikas skanējuma līdz gaišiem un siltiem apgaismības brīžiem pēdējos darbos. Aizvadītās desmitgades laikā Aļešins publiskojis vairākus dažāda apjoma ierakstus, kā pēdējais no tiem 2013. gada mazalbums Eclipse, un koncertējis Eiropā, sniedzot koncertus Baltijas valstīs, Vācijā un Francijā.

Re-Drum

Māris Butlers ir avangarda ģitārists un komponists no Latvijas, kurš iespējams plašāk zināms kā dalībnieks eksperimentālajā un nereti nihilistiskajā grupā 1/2H 1/2W un dabmūzikas projektā Dubna. Lielākā daļa no viņa līdzšinējiem darbiem vai sadarbībām sniegušies instrumentālajā mūzikā, kas balstīta uz improvizācijas un trokšņu pielietojumu tajā. 2012. gadā dienas gaismu ieraudzīja viņa albums Ring-100, kas izdots pašmāju ierakstu izdevniecības Shecock Barracuda Recordings paspārnē.

Image

Jevgēnijs Načiss jeb Aon ir skaņu mākslinieks no Latvijas, kurš savā mūzikā apvieno mūsdienu elektroniskās mūzikas žanru dažādību, piešķirot īpašu nozīmi melanholiskajām vadlīnijām un pārdzīvojumam. Likumsakarīgi, ka tieši 3. maijā klausītājiem tiks nodots projekta debijas mazalbums Soundscapes of Illusionary Worldview. Tas iecerēts kā autora apcerējums par drāmu starp cilvēka uztveri, matēriju un realitāti.
Image

Koncerta sākums plkst. 21:00

Ieeja bez maksas

http://ulve-agency.tumblr.com/
http://facebook.com/ulve.agency
http://twitter.com/ulve_

http://soundcloud.com/re-drum-russia
http://soundcloud.com/aon-1

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s