TAKAS DZIMŠANAS DIENAS SVINĪBAS

Kultūras kafejnīca TAKA ielūdz uz 3 gadu jubilejas svinībām. 23., 24. un 25. maijā.
Image

23. maijā vakarā TAKĀ skanēs Dabasskatu KRŪMA regeja ritmi. Šoreiz īpašs vakars, dzirdēsim tikai labāko regeja hītu izlasi, kas skanējuši zem TAKAS palmām triju gadu garumā.
24. maijā uz TAKAS skatuves kāpj turbofolka apvienība ORANŽĀS BRĪVDIENAS. Grupa ir enerģijas pilna un gatava sapurināt Miera ielu ar skaļiem un karstiem SKA ritmiem.
25. maijā BĒRNĪBAS MILICIJA, trīs dienu svinību noslēdzošais koncerts. Par dejām līdz rītam rūpēsies TAKAS vismīļākais DJ MĀRIS BUTLERS.

Kultūras kafejnīca TAKA ir viena no pirmajām vietām, kas pirms trijiem gadiem iezīmēja Miera ielas radošo kvartālu jeb Miera Ielas Republiku. TAKĀ šajā laikā notikuši neskaitāmi koncerti, piedaloties, gan pašmāju māksliniekiem, gan viesiem no visas pasaules. Kafejnīcā viesojušies neskaitāmi DJ un VJ, notikušas izstādes, dzejas lasījumi, grāmatu atvēršanas svētki, teātra izrādes, radošās darbnīcas, kino lektoriji, muzikālās vakariņas, performances un muzikālās improvizācijas.
Līdzās neskaitāmajām kultūras aktivitātēm TAKA ir arī vieta, kur ievilkt elpu ikdienas steigā, ieslīgt sūnu mīkstos dīvānos un baudīt veģetāras maltītes palmu pavēnī.

Ieeja visos pasākumos bez maksas un svētku tērpos.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s