TUVĀKIE PASĀKUMI:

11.06. Prāta spēļu “JAU-TĀ-JUMS” 3.kārta! Plkst. 19:00

Komandām atkal iespēja sevi pierādīt un cīnīties par galveno balvu (gaidāms mazs pārsteigums). Ar noteikumiem var iepazīties pie senākiem “JAU-TĀ-JUMS” ierakstiem sadaļā PASĀKUMI. Tiem, kas tikai pa ausu galam dzirdējuši, kas tas par zvēru, iesakam nekavēties un pieteikt komandu, izbaudot uz savas ādas pilnu emociju gammu ar uzvaras saucieniem un nepareizo atbilžu nopūtām!

12.06. Comedy LV Open Mic vakars. Sākums plkst. 21:00

Puiši (un meitenes) atgriežas pie mums 2.reizi, lai mēģinātu uzkurināt publiku, gan paši trenējoties runāt auditorijas priekšā, gan cenšoties sadzīvot ar kritiku/uzslavām no skatītājiem!

Runātāji aicināti tikties stundu ātrāk , lai iedzertu tēju, parunātu par stand up un vienotos, ka brīvā mikrofona vakaros aizliegts trīcēt rokām un lasīt jokus no interneta…arī TU vel vari paspēt pieteikties uz brīvo mikrofonu, rakstot e-pastu uz info@comedylatvia.lv

18.06. Keegan McInroe (with Cody Admire) koncerts

Keegans reiz jau spēlējis Takā, ja precizējam, tad gandrīz tieši gadu atpakaļ. Toreiz uzstajās ar akustisko setu, prezentējot savu jaunāko albumu. Šogad šis puisis no Teksasas ir atpakaļ, ar jaunu programmu un jaunu ģitāristu! Īsu brīdi pirms gaidāmajām Jānu brīvdienām Keegans sniegs neaizmirstamu akustisko mūzikas koncertu pēc labākajām indie/folk/country tradīcijām.

Ir jānāk ievērtēt!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s