PASĀKUMI 26.06- 05.07.

Pēc svētkiem viss nekas nav apstājies… lauku dzīve uz pāris dienām izbaudīta, jāsteidz atpakaļ uz Rīgu un saulē sasilušo Miera ielas bruģi!

26.06. plkst. 20:00 akustisks koncerts “Anne&Foxtail tales”. Meitenes, kas ASV uzstājušās biežāk kā Latvijā, beidzot gatava savas labākās dziesmas atrādīt draugiem un pilnīgiem svešiniekiem. Singer-songwriter stilā ieturētais koncerts būs patīkama atpūta pēc nenogurstošajiem radio jāņu hītiem, kas pēdējo mēnesi bija visur, sākot ar auto līdz pat lielveikalam!

30.06. Zolītes turnīrs. Nu jau par tradīciju varam uzskatīt zolītes spēlmaņu sanākšanu uz kopīgu spēli katra mēneša pēdējā pirmdienā. Līdztekus notikies arī ierastie spēļu vakari, kad uz galdiem stāvēs galda spēles sākot ar domino beidzot ar stratēģiskām spēlēm kā Katanas ieceļotājiem u.c.

02.07. plkst. 20:00 “Draw something” jeb “Uzzīmē kaut ko”. Pasaulē populāra viesību spēle savu ceļu atradusi arī TAKĀ. Komandas jau tagad var izdomāt nosaukumu un max 5 cilvēku sastāvā startēt trešdienas pasākumā. Noteikumi pavisam vienkārši- tiks dots vārds, kas jāuzzimē tā, lai komandas biedri saprot..neizmantojot ne žestus, ne valodu. Tāfelīte un krīts tiks nodrošināts- līdzi jāņem iedvesma un nenormāls māksinieka talants!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s